CZŁONKOWIE GRUPY

Tymek Mazurkiewicz

Lider, mentor i twórca naszej grupy. Szczęśliwy mąż i ojciec. Największy grupowy żartowniś. Miłośnik siatkówki. Na ptaki mógłby chodzić codziennie ale ciągle siedzi na Politechnice i męczy studentów. Gdyby nie on... ehh szkoda nawet mysleć.

Krzysztof Paryś

Współtwórca naszej grupy. Ptaki obserwuje od kilkunastu lat. Entuzjasta szeroko pojętego ogrodnictwa. Zapalony kibic i miłośnik sportu, zwłaszcza piłki nożnej. Koneser pięknych kobiet oraz dobrego wina.

Hubert Kamecki

Z wykształcenia nauczyciel. Z zamiłowania ornitolog. Czołowy obrączkarz naszej grupy. Grupowa skarbnica wiedzy. Oznaczy płeć i wiek każdego ptaka. Kierownik najlepszego obozu obrączkarskiego - Akcji Carpatica. Robi najlepsze nalewki. Uwielbia orzeszki bukowe.

Tomasz Świątek

Miłośnik ptaków, ornitolog i muzyk. Przerobił balkon w swoim mieszkaniu na karmnik. Na jednym ptasim wypadzie zaobserwował ponad 20 nowych gatunków. Jako jedyny z naszej grupy miał zaszczyt obserwować orlicę na Podkarpaciu.

Wojtek Guzik

Znakomity ornitolog i entomolog. Ptaki obserwuje od dzieciństwa. To niekwestionowany król i mistrz oznaczania ptaków. Jak nikt inny zna głosy kontaktowe wszystkich krajowych gatunków. Jego pasją są również ptasie pióra, które zbiera od kilku lat.

Rafał Szczerbik

Kochajacy mąż i tata, wyśmienity ornitolog, grafik i fotograf. Codziennie robiłby nowe budki dla ptaków. Zaangażowany we wszelkiego rodzaju monitoringi i szeroko pojętą ochronę podkarpackiej awifauny.

Adam Kut

Obserwuje ptaki od kilku lat. Jedyny człowiek w naszej grupie, który tak poetycko i wzniośle potrafi opisać każdy, nawet najkrótszy wypad w teren.

Ryszard Dworak

Mechanik lotniczy. Lotnictwem pasjonuje się od zawsze. Obie formy latania, zarówno ptaki jak i samoloty darzy wielką pasją. Jedyny z nas, który ptaki ogląda nie tylko z poziomu ziemi.

Piotr Pasterski

Miłośnik przyrody dzikiej jak i udomowionej. Wiedzą na temat ptaków, ryb i kobiet można by obdzielić pare osób a Piotrek jako osoba wyjątkowo skromna i pomocna dzieli się nią przy każdej okazji zarażając innych swą pasją. Na co dzień dostojny emeryt, w terenie zamienia się w niedościgniętego wilka, zaś swą energią i poczuciem humoru ciągle zaraża innych. Pozytywna grupowa towarzyska dusza - ekspert od znajdowania się w najlepszym momencie w odpowiednim czasie.

Daniel Stasiowski

Rodzina, praca, przyjaciele i ornitologia. Jeśli myślisz, że tych rzeczy nie da się ze sobą połączyć, to warto zgłosić się po radę do Daniela. Przygodę z ptakami rozpoczął z grubej rury, od obserwacji sępa płowego, ale szczęście sprzyja mu cały czas.

Konrad Krasoń

Znakomity ornitolog, wspaniały towarzysz i przyjaciel.

Sebastian Warchoł

Ornitologia to jego pasja. Uwielbia nocne spacery po lasach i nasłuchiwanie sów. Najbardziej interesują go ptaki drapieżne. Nigdy nie rozstaje się z aparatem. Filmuje wszystko, co związane z przyrodą.

Kamil Głód

Akcjonariusz i kierownik Akcji Carpatica. Drugi obrączkarz w grupie. Od zawsze związany z ptakami.

Piotr Bednarek

Najwyższy w grupie. Ornitolog i fotograf przyrody.

Copyright © Podkarpacka Grupa Lokalna OTOP